مصراوى
السلام عليكم .. إن كنت من الزوار فرجاء تسجيل عضويتك لتتمكن من الإستفادة من كافة الخدمات .. أما إن كنت من الأعضاء فعليك الدخول بإستخدام إسمك ورقمك السرى
كما نرجوا من السادة الأعضاء إضافة مواضيع جديدة أو المساهمة فى الموضوعات بالرد
مصراوى
السلام عليكم .. إن كنت من الزوار فرجاء تسجيل عضويتك لتتمكن من الإستفادة من كافة الخدمات .. أما إن كنت من الأعضاء فعليك الدخول بإستخدام إسمك ورقمك السرى
كما نرجوا من السادة الأعضاء إضافة مواضيع جديدة أو المساهمة فى الموضوعات بالرد
مصراوى
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مصراوى

الأول فى المنوعات - التكنولوجيا والمعلومات - الإلكترونيات - الرياضة - المرئيات - تعارف - زواج - إسلاميات - ساحة لحوار الأديان - ساحة رياضية - مسابقات

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
مصراوى
ثورة قامت بلا هدف تحقق
مكاتب التموين فى جميع الأحياء بدأت فى قبول طلبات الفصل والتحويل من وإلى المحافظة وخارجها
مصراوى جديد (الخميس 6-10-2011)
المجلس العسكرى ... والتحدى الكبير
كل جديد على مصراوى
إدارات التموين تعمل فى خدمة الفصل والنقل من يوم 8 حتى يوم 20 من كل شهر فقط
البراءة تنتظر مبارك ... والحسرة تنتظر الشعب
الجمعة 30سبتمبر إعلان لإنتهاء الطوارئ ... أم بداية لأزمة مع العسكر
ثورة يناير فى مهب الريح
تعليم الإسلام لليهود - بالعبرية..הוראה של האסלאם -
בפעם הראשונה .. מדריך האיסלאם ליהודים ---لأول مرة .. توجيه الإسلام لليهود
בפעם הראשונה .. מדריך האיסלאם ליהודים
الشعب المصرى لا يريد ترك المجلس العسكرى للحكم ولكن يريدوا ترك الشعب يحكم
الشعب يريد إسقاط المجلس العسكرى هو شعار ما بعد ثورة يناير
قمع وقتل وتعذيب هو الشعارالجديد للشرطة والجيش بعد فيديو مثير للغضب
يجب مساندة المجلس العسكرى ... ثم محاسبتة بصفته الحاكم ... ءأنجز أم تخاذل
تجربة ... جديدة
نرجوا من السادة الأعضاء الجدد والزائرين دعم المنتدى من أجل التواصل مع الموقع العالمى فيس بوك ... رجاء نشر آخر الأخبار وأحدث الفيديوهات المتعلقة بمصر الثورة
.........................

תחילתה של התגלות - גבריאל לנביא מוחמד

كاتب الموضوعرسالة
ahmed alsayed
Admin

תחילתה של התגלות - גבריאל לנביא מוחמד  Empty
مُساهمةموضوع: תחילתה של התגלות - גבריאל לנביא מוחמד    תחילתה של התגלות - גבריאל לנביא מוחמד  Icon_minitimeالخميس 07 أكتوبر 2010, 4:14 pm

ביום שני של חודש הרמדאן של ארבעים שנה להולדתו של שליח האל שלנו של אללה - עליו השלום - מתגלה, ההתגלות ונראה לו גבריאל - עליו השלום - וזו היתה תחילתו של שלב המשימה בקול רם בחייו - עליו השלום - והיא סימנה את תחילתה של תקשורת בין שמים הקרקעות בין Pleroma ובין האדם הם שונים זה מזה, כי הגבר המושלם, שלא נמצא האדם להשלים אותו הטהור ביותר ואת הטוב ביותר והתפללתי לאלוהים לשלום הנביא מוחמד ואת ההכרה הרבה, בחלק האחורי של הראש של המלאכים ושל שגריר של אלוהים ושליחיו ואת הנביאים ואת המזכירה על השכונה גבריאל - עליו השלום - , חזרה שליח אללה - עליו השלום - במקרים השלים הוא הטוב ביותר ומתפלל במערה של הירה נראו לו גבריאל - עליו השלום - והוא הכין אותה לפני כמו שאמרנו סימנים קודם לכן מבשרים ו מבשרת את הקמתה של הדבר הגדול הזה היה של זה - עליו השלום - היה לפני ההתגלות Ifjoh שישה חודשים או יותר במערה של הירה החלה ההתגלות שלו היה חזון כנה מוצא החלומות האמיתית ליפול הבוקר Kvlq 1. זה היה מה שראה בחלום, גבריאל - עליו השלום - הוא ראה בחלום, לתת לו ספר שכתב את הפסוקים הראשונים אל Alaq אמר לו, גבריאל בחלום, לקרוא, ולאחר מכן כאן גבריאל בא לו ערנות אדוננו שליחו של אללה - עליו השלום - במערה של הירה אומר קרא אותו. שליחו של אללה - עליו השלום -: ((אני קורא)). Vgueth לכסות עם עז כל כך, היה זה מאמץ, או סיפוח, Vibrio אלימה נעול אפילו את עצמו - עליו השלום - לעשות זאת על ידי שלוש פעמים כל פעם אומרים לו לקרוא לומר לו, הנביא - עליו השלום -: ((אני קורא)), כל איך קוראים לאמא שלי אני לא כותב אני לא חושב. ג 'יבריל אמר לו: (קראו את שם אלוהיך אשר ברא, * איש נוצר העיר * קרא ו אדניך הוא הכי נדיב שלימד ידי העט האיש לימד * את מה שהוא לא יודע)

והוא חזר הנביא - עליו השלום - אלו הפסוקים התגלות מבועת ממה שראה ראה ושמע, התגלות של הטרור זירת והדר הלכו אמא של חדיג 'ה המאמינים, הוא אומר: כיסוי לי הולמס - עליו השלום - עלה ב סניפים!. חדיג 'ה אמרה אמו של המאמינים: פחדתי על עצמי ואמרתי לה את החדשות. היא אמרה שאלוהים יברך אותם משאננות: "לא, אלוהים לא בושה לך אלוהים לא להגיע הרחם לשאת את כל ולהרוויח אפס את הכפר ואת האורחים היו פגעי מימין.
הושק אז על ידי בן דודה אל סל נייר נופל וזה היה הפך נוצרים בורות כתב את הספר עברית כתובה מן התנ"ך עברית, אלוהים רוצה אותו לכתוב היה מבוגר עלול לדקור עיוורים בכל גיל עד שהוא הלך חדיג 'ה עיוור אמר לו - אלוהים יברך אותם - הבן שלי אני מקשיב לאחיך. העיתון אמר, בנו של הו אחי, מה ראיתי? אמר לו הנביא - עליו השלום - את הידיעה על מה שראה במערה של הירה. העיתון אמר: "זה החוק, אשר אללה גילה למשה כי הייתי צעיר, הייתי רוצה להיות בחיים שלך, כאשר אנשים לגרש אותך. הוא אמר עליו השלום: ((או דירקטורים מי הם)?). אמר: "מה בא של אדם כזה לבוא, עם זאת, למרות הטראומה Odrickni Onasrnk היום שלך לניצחון.

זוהי הבשורה הראשונה של התגלות ולהתחיל מגיע שליח האל שלנו של אללה - עליו השלום - כפי שהיה מסופר על ידי האימאם בוכארי ב Saheeh שלו. במקרה זה את לקחי חגיגית המונומנטלי של זה היא התגלות וזה נהדר ליל כבד מלכותי שהוא בא בעקבות שליח אללה - עליו השלום - בנוכחות מלאה של בהירות פסיכולוגית ונפשית וטהרה הוא במקרה הטוב הוא השלום הטוב ביותר עליו אחד שבא לו ראו עליו השלום והרגיש לו סיפוח חמור ושמע הוא המלאכים הגדולים ", השגריר של אלוהים הבריאה שלו המזכירה על השכונה גבריאל - עליו השלום - אך השלום כריכה להיות על שליח אללה - עליו השלום - זה, בשילוב עם התכווצות של שלוש פעמים אלימה לקרוא לו או לה להיות מלאה מתבוננת בו קבלת הפנים של פסוקים כאלה גדולים כי יצא ריבון העולמים, ברוך ו הנעלה, ו אקרא ולהסביר לו כי הדבר הגדול הזה הוא רואה ולראות ולשמוע הוא אמיתי ערנות דברים לא דמיון חלום חס ושלום בטירוף עליו, אבל הוא נכון של ערנות דברים זו תגובה חזקה היא קריסטל ברור המערב ואת אבותיהם מ Almtfranjin מזרחנים חולה אשר להתהדר ו Ithzlqon Vivelsvon Zndguethm ו האתאיזם להכפיש אותם, כולל אלוהים - אל שדי - ההתגלות של מוחמד הנביא Mustafah - עליו השלום -. מה הם אומרים ואומרים מה עבדיהם בינינו המדברים בשפה שלנו מאנשים שלנו שהוביל אותם שולל מאלוהים מילדינו Almtfranjin של המודרניסטים החילוניים של כופרים ואתאיסטים. מה שהם אומרים הוא בהתגלות? זה לא פסיכולוג אמיתי הוא על מוחמד אותו - עליו השלום - כלומר, הגילוי של גאון Fayyodhat כגון פסיכולוגי אישי, וזה נקרא, כי גאון ביטוי מעורפל של מוחמד - עליו השלום -. שיחה זו אמירה שלא בתום לב ו Mqsadeh זו על כל ההשלכות של שלילת ההתגלות ואת הביטוי היחיד מול אמת Fissedna מוחמד - עליו השלום - ב שלו מלא של גאון, היא מייצגת את האדם המושלם, אבל מה זה אומר בהשראת בית של אדון העולמות - ברוך לו -, על ידי הרוח של גבריאל שר - עליו השלום - הלב של הנביא מוחמד - עליו השלום - כדי להזהיר, את השפה הערבית רגיל.

זהו גילוי נכון של ערנות דברים לא דמיון ולא חלום ולא Viaudhat הפסיכולוגי ולא רק את הגאונות של העצמי, היא התגלות של אדון העולמות הגיע ג 'יבריל אז אחרי תקופה של גילוי פתאומי במערה של הירה חזרה גבריאל שוב Messenger האדון שלנו של אללה - עליו השלום לו - אבל הפעם את התמונה האמיתית של היצירה הגדולה של אלוהים אותנו מוסטפא סדיק, מזכיר הנביא - עליו השלום - כי הוא אומר על עצמו כאמור Sahih אל בוכרי 2. מן hadeeth של ג 'אבר בן עבד אללה - אללה יהיה מרוצה ממנו - "שליחו של אללה - עליו השלום -: ((בזמן שהלכתי שמעתי קול בשמים הרים האופטי אם המלך, שבא לי bhraa יושבת על כיסא בין השמים לבין Frabt האדמה אותו כך היא חזרה אמרתי: . אלה מילים פולט של אלוהים - אל שדי -: (O אתה Vondhir) כדי לומר לו: (ו) שון שון אמה :1-5)), וכן בכמה חשבונות 3. כי הוא ראה גבריאל יושב על כס המלכות בין שמים וארץ, האופק מפונקת.

כאן נראה הנביא - עליו השלום - בצורה האמיתית שלו שבה אלוהים ברא אותם ואומרים עליו השלום: ((המלך, שבא לי bhraa)) מצביעה על כך מתבונן בו, עליו השלום להורות על הגילוי תשומת לבו אליו נוכחותו חושים מלא המוח והאינטליגנציה - אללה יברך אותו לו - הנה זה ידוע בשם המלך מקבל חלטורה, משום שהוא רואה זה הזמן את הדרך הנכונה, זו זכות מעם ה - ה 'יתברך -: (אני בא אליך מפני יהוה אלהיך: אין זכות להיות בין הספקנים) יונס: 94.

אלוהים יברך אותך ואת אותי את הקוראן המהוללת השתלמה לך, כולל פסוקים מן הקוראן אומר את זה ולשאול אללה בשבילי אתה Fastgvroh הוא סולח, הרחמן
https://masrawy.forum.st

תחילתה של התגלות - גבריאל לנביא מוחמד
صفحة 1 من اصل 1